دستور ربیعی برای لغو پاداش‌های میلیاردی در تامین اجتماعی
علی ربیعی، وزیر تعاون ، کار ورفاه اجتماعی در نامه ای خطاب به احمد میدری دبیر هیات امنای سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد ،در اولین جلسه هیات امنا ، نظام پرداخت به مدیران تامین اجتماعی بررسی شود.
کد مطلب: 3617
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۱۶
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نامه علی ربیعی خطاب به دبیرهیات امنای سازمان تامین اجتماعی آمده است: متاسفانه با بررسی های صورت گرفته ساختارهای صندوق ها دچارمشکلات اساسی است که هم انجام کار اداری و نظام تصمیم گیری را با مشکل مواجه ساخته و از سویی هزینه های غیر متعارف درصندوق ها به چشم می خورد که یکی از این موارد اختلاف سطح حقوق بین مدیران ارشد درصندوق ها و سایر مشاغل مشابه می باشد.
علاوه بر این با توجه به این که این صندوق ها امانتی است از سوی صاحبان آنان اعم از کارگران و کارفرمایان ، روستاییان و ... از جنابعالی می خواهم دراسرع وقت بررسی ساختار صندوق ها و نظام پرداخت جهت بررسی در اولین جلسه هیات امنای تامین اجتماعی در دستور کار قرار گیرد.اینجانب خواهانم نظام پرداخت پاداش منطقی و متعادل تنظیم گردد.
پیش از این علی ربیعی برداشت 6 میلیارد و 200 میلیون تومان برای پرداخت پاداش که در آخرین روزهای دولت قبل مورد تصویب قرار گرفته بود را لغو نموده بود .
Share/Save/Bookmark