خانه تعاونگران خواستار رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به علی ربیعی شد.
کد مطلب: 7541
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹
 
به گزارش توکا نیوز ، خانه تعاونگران با انتشار نامه ای خواستار رای اعتماد قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی به علی ربیعی شد.

در این نامه که خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی صادر شده ، آمده است: خانه تعاونگران با اعتقاد راسخ به اینکه مجلس برآمده از آرای مردم نقش بی بدیلی در تحقق اهداف والای تعاون از جمله پیشگیری از تمرکز و تداول ثروت در دست افراد و گروههای خاص جهت تحقق عدالت اجتماعی و توسعه و تحکیم مشارکت و تعاون عمومی بین همه مردم دارد ، باور دارد تا رسیدن بخش تعاونی به نقطه مطلوب و تحقق اهداف و ارتقای جایگاه آن در اقتصاد ملی، فاصله زیادی وجود دارد.

خانه تعاونگران بر این باور است که در صورت تداوم حضور جناب آقای دکتر علی ربیعی و اعمال تدبیر در سطوح عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، تحولات چشمگیر و بنیادی در استفاده از ظرفیت های شبکه عظیم اقتصادی – اجتماعی بخش تعاونی ، توسعه کمی و کیفی تعاونی ها و تقویت سازمان های مردم نهاد ایجاد خواهد شد.

در همین راستا انتظار دارد ، نمایندگان ملت شریف ایران در مجلس شورای اسلامی بویژه اعضای محترم فراکسیون تعاون، با رای اعتماد قاطع خود به آقای دکتر علی ربیعی ضمن تضمین تداوم خدمات شایسته ایشان ، موجبات دستیابی به اهداف عالیه تعاون و دلگرمی تعاونگران کشور را فراهم نمایند.

بدون شک آقای دکتر علی ربیعی که سابقه و تجربه فراوان و ارزشمندی در حوزه های اجتماعی دارند و در ۴ سال گذشته نیز با موانع گسترش بخش تعاونی آشنایی کامل پیدا کرده اند ، دغدغه های تعاونگران را مدنظر قرار خواهند داد و بستر های لازم را برای تعالی و ارتقای سهم تعاونی ها مهیا خواهند نمود.
Share/Save/Bookmark