خانه تعاونگران مشاهیر و چهره های ماندگار بخش تعاونی را معرفی می کند
کتاب و پایگاه اینترنتی " مشاهیر و چهره‌های ماندگاربخش تعاونی" بیانگر مختصری از زندگی‌نامه مدیران عامل، بازرسان، اعضای هیئت مدیره و همچنین شخصیت‌ها و مفاخر این بخش به همراه تصویری از آنان است؛ تعاونگرانی كه در دوران حیات پربركت خویش در توسعه بخش های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، توزیع ، خدمات، مسکن، مصرف، حمل و نقل، اعتبار ، بهداشت و درمان و .... و گردش چرخ اقتصاد این سرزمین كهن سال نقشی عمده داشته‌اند.
کد مطلب: 6399
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
 

به گزارش توکا نیوز به نقل از خانه تعاونگران،خدمات فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی طی ۸۰ سالی که از عمر تعاون در ایران می گذرد ، در عرصه کار و تولید و گسترش فرهنگ یاریگری و همچنین توسعه اقتصادی واجتماعی این مرز و بوم بی‌شمار و متعدد است و بدون شک تلاش آنان فصل بزرگی از تمدن ایران اسلامی را رقم می‌زند و ذهنیت می‌بخشد.
خانه تعاونگران با اعتقاد راسخ به اینکه ایجاد بانک جامع اطلاعات فعالان، پیشگامان ، مشاهیر و بزرگان بخش تعاونی ایران ، گنجینه ای ارزشمند و قابل دسترس برای شناخت و ارتباط با این مجموعه عظیم از دانش، تجربه و تخصص تعاون را میسر می سازد، تصمیم به شناسایی و تنظیم زندگینامه تعاونگران در قالب کتاب " مشاهیر و چهره‌های ماندگار بخش تعاونی" و همچنین بارگذاری در وبسایت اینترنتی به آدرس www.taavonmandegar.ir نموده است.

کتاب بصورت رنگی چاپ و در سراسر کشور توزیع و بصورت رایگان برای وزارتخانه ها ، سازمان ها ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دانشگاهها، شرکت های خصوصی و تعاونی و .... ارسال می شود. علاوه بر این زندگینامه افراد در وبسایت بارگذاری می شود. کتاب و سایت مذکور طی مراسمی با حضور مقامات دولتی و مدیران تعاونی ها در تهران رونمایی خواهد شد. همچنین سالانه تعدادی از فعالان و پیشکسوتان انتخاب و با اعطای نشان عالی تعاون و یا نشان تعاون یار در مراسمی از آنها تجلیل می شود.
خانه تعاونگران از چهره های فعال بخش تعاون درخواست نموده نسبت به ارسال زندگینامه و یک قطعه عکس خود از طرق زیر اقدام نمایند.

تلفن: ۶۶۹۷۷۹۷۳ – ۶۶۹۷۷۹۷۴ - ۶۶۴۰۰۳۱۴

نمابر: ۴۳۸۵۱۲۴۳

تلگرام:۰۹۳۶۶۴۰۷۶۸۲

ایمیل: taavonmandegar@yahoo.com
Share/Save/Bookmark