ثبت نام ششمین دوره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی در استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.
کد مطلب: 7018
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳
 
به گزارش توکا نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، اله نظر شه بخش معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دوره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی در ششمین سال متوالی، سال آینده توسط خانه تعاون گران کشور با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تعالی سازمانی تعاونی ها و اتحادیه ها، برگزار می شود.

اله نظر شه بخش افزود: این دوره ها فرصت مناسبی است تا بسیاری از تعاونی های استان با مدل تعاونی سازمانی آشنا شده و از آن برای اعمال روش های نوین مدیریتی در تعالی تعاونی خود استفاده کنند.

وی تصریح کرد: جایزه ملی مدیریت تعاونی، بر اساس ارزیابی عملکرد و با توجه به میزان استقرار نظام های مدیریتی، نگاه سیستمی و جامع به تمام فعالیت های تعاونی داشته و به تعاونی های سرآمد کشور که حائز شرایط بوده و به حد نصاب های تعیین شده دست یابند، اعطا می شود.

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر اینکه مدت زمان ثبت نام در فرایند ارزیابی این دوره تا اردیبهشت سال آینده ادامه خواهد داشت افزود: مدیران تعاونی های متقاضی می توانند برای کسب اطلاعات مربوط به نحوه ثبت نام و فرایند ارزیابی به وب سایت جایزه به نشانیwww.taavonaward.ir مراجعه کنند.

شه بخش گفت: ششمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی و تجلیل از مدیران تعاونی سرآمد، پس از طی فرایند ارزیابی ها، آذر ماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark