برنامه های خانه تعاونگران در هفته تعاون اعلام شد.
هفته تعاون فرصت مناسبی برای تغییر نگاه مسئولین و افکار عمومی نسبت به دستاورد ها و توانمندی های بخش تعاونی است.
کد مطلب: 7559
پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
 
به گزارش توکا نیوز ، علی حسین شهریور دبیرکل خانه تعاونگران با اشاره به اینکه هفته تعاون از یازدهم تا هفدهم شهریور ماه در سراسر کشور برگزار می شود گفت: هفته تعاون فرصت مناسبی برای تغییر نگاه مسئولین و افکار عمومی نسبت به دستاورد ها و توانمندی های بخش تعاونی است.
شهریور افزود: خانه تعاونگران در راستای معطوف نمودن افکار مردم و مسئولین به بخش تعاونی، برنامه هایی را برای هفته تعاون پیش بینی و تدارک دیده است.
وی ، تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) ، برگزاری نمایشگاه فن بازار بخش تعاون در استان زنجان با رویکرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ، برگزاری همایش بهره وری و تعالی مدیریت تعاونی ها در استان یزد، نشست و دیدار با تعاونگران در کلیه استانها، اهدای شاخه گل به فعالان بخش تعاونی، دیدار با مدیران سازمان های دولتی مرتبط و انعکاس مشکلات و مسائل بخش تعاونی ، مشارکت در برگزاری جشنواره تعاونی های برتر در استانها، برگزاری میزگردها و نشست های تخصصی با مدیران تعاونی ها و اتحادیه ها، نشست با بانوان تعاونگر را از جمله برنامه های خانه تعاونگران در هفته تعاون اعلام کرد.
گفتنی است خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده و در سطح ملی فعاليت می کند.
Share/Save/Bookmark