سود حاصل از عملیات بانکی در لرستان برای توسعه در همان استان اختصاص می یابد
کد مطلب: 8719
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ,وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در لرستان با اعلام این خبر گفت: برای پیگیری مصوبات و دستاوردهای سفر اخیر مدیران وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به استان لرستان، نشست مشترکی با حضور سید موسی خادمی، استاندار و مدیران عامل بانک های رفاه کارگران و توسعه تعاون در محل بانک رفاه برگزار شد.
حاتم شاکرمی، معاون روابط کار، نتایج این نشست را رضایت بخش دانست و موافقت مدیران عامل بانک های رفاه کارگران و توسعه تعاون با مشارکت در اجرای طرح‌های اقتصادی و عمرانی، پرداخت تسهیلات برای اجرای طرح های تبدیلی و نیمه تمام و تعیین تکلیف سه واحد تملک شده توسط بانک توسعه تعاون در فرصت یک ماهه را از جمله توافقات به دست آمده عنوان کرد.
معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با قدردانی از همکاری جدی اسماعیل لله گانی و حجت الله مهدیان، مدیران عامل این دو بانک برای تحقق و اجرای دستورات وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد؛ با توافقات به دست آمده، زمینه رشد و توسعه همه جانبه استان لرستان محقق شود.
به دستور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، هیاتی از معاونین و مدیران این وزارتخانه برای بررسی آخرین وضعیت پروژه ها و طرح ها، تسهیل، تسریع و رفع موانع سرمایه گذاری، حل معضل بیکاری،توسعه اشتغال پایدار روستائی و... اخیرا به این استان سفر کردند.
Share/Save/Bookmark