هیچ اختلاف‌نظری بین دستگاه‌های دولتی و قوای سه گانه در زمینه مقابله با کرونا وجود ندارد
کد مطلب: 8646
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
 
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: ایام میلاد ماه شعبان و در روزهای پیش رو میلاد صاحب زمان حضرت ولیعصر (عج) را داریم و امروز هم روز جوان است فردا هم روز سلامت است که به همه این روزها را تبریک می‌گویم.

وی افزود: قبل از جمع‌بندی جلسه امروز لازم است بگویم در روندی که الان پیش رو داریم برای مبارزه با کرونا هیچ اختلاف نظری بین دستگاه‌های دولتی و قوای سه گانه وجود ندارد، همه با هم در کنار هم کار را انجام می‌دهیم همه ارکان کشور و رهبری حمایت می‌کنند هر کجا لازم بوده ایشان همراهی کردند.

روحانی با تاکید بر اینکه در میان دستگاه‌های مختلف یکپارچگی وجود دارد، گفت: اگر بدخواهان ما عصبانی هستند، خودشان می‌دانند. کرونا با همه گرفتاری‌هایی که درست کرده آثار خوبی داشته که وحدت جامعه و ارکان نظام است که یکپارچکی را در سراسر کشور مشاهده می‌کنیم. سالم بودن هوا برای کاهش ترافیک از این آثار است.

رئیس‌جمهور گفت: بین وزارت خانه های ما اختلافی نیست برخی گفتند وزارت بهداشت و صمت اختلاف دارند که اینطور نیست، برخی چیزی را با شیطانی پیدا می‌کنند و به رسانه‌های خارج کشور می‌دهند اختلافی در این زمینه نداریم.

روحانی گفت: بر خلاف دعوت بدخواهان که اعلام می‌کردند بین سلامت و فعالیت اقتصادی باید یکی را انتخاب کرد این هم مردود است هر دو در کنار هم قابل اجرا است فعالیت اداری و اقتصادی ما همه باید برپا باشد همه پروتکل‌های وزارت بهداشت باید مورد مراعات همه قرار گیرد.

رئیس‌جمهور گفت: از ۲۳ فروردین دو سوم سر کار خواهند بود و یک سوم مجازند در محل کار نباشند.
Share/Save/Bookmark