بیمه بیکاری برای آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی برقرار می‌شود
کد مطلب: 8178
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱
 
نماینده ویژه وزیر در بدو ورود به مناطق زلزله زده: تمام توان این وزارتخانه را در کم کردن آلام مردم عزیز آن منطقه به کار می‌گیریم/ بیمه بیکاری برای آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی برقرار می‌شود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی میرهادی قره سید رومیانی در بدو ورود به مناطق زلزله زده با اشاره به اینکه برای رسیدگی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی بیمه بیکاری برای نیروهای واحدهای آسیب دیده برقرار می‌شود اظهار داشت: پس از دستور وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، در حال رسیدگی به نحوه ارائه خدمات به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی هستیم.
نماینده ویژه وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود: تمام توان این وزارتخانه را در کم کردن آلام مردم عزیز آن منطقه به کار می‌گیریم و مقام عالی وزارت دستور بسیج تمامی امکانات را داده اند.
وی ادامه داد: تا ساعاتی دیگر وارد استان خواهیم شد و در جلسات و بازدیدها به صورت فوری نیازهای مربوط قابل تامین در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی را رفع خواهیم کرد.
قره سید رومیانی مطرح کرد: تمام ارکان وزارتخانه آماده خدمت و کمک رسانی هستند و مردم عزیز مناطق زلزله زده بدانند که با تمام توان درخدمتشان هستیم.
Share/Save/Bookmark