وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوشرویی را خواسته اصلی مردم از کارکنان تمام دستگاه ها است و همه دستگاه ها باید به این ویژگی مزین شوند.
کد مطلب: 8032
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳
 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : سازمان تامین اجتماعی پرچمدار خوشرویی است
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در جشنواره خوشرویی که از سوی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: مرحوم دکتر نوربخش طبابت را با اخلاق حسنه و خوشرویی همراه می کرد و به همین دلیل از جشنواره خوشرویی نیز استقبال کرد.
وی افزود: این جشنواره از جوار امام رئوف آغاز شده است و امیدوارم در همه کشور گسترش یابد.
شریعتمداری خوشرویی را از نیازهای مهم جامعه ارزیابی کرد و گفت: رضایت و خشنودی مردم تنها با پول بدست نمی آید بلکه با توجه و برخورد کریمانه و مهربانی با آنها بدست می آید. وقتی کسی به دیگران عشق و مهربانی می دهد، در مرحله اول در خود آن شخص رضایت قلبی ایجاد می شود.
وی ادامه داد: چالش مهربانی از کنار مضجع شریف امامی شروع شده که نه تنها با انسانها بلکه با حیوانات هم مهربان است و به ضامن آهو معروف است؛ به همین دلیل ندای خوشرویی و مهربانی در سراسر کشور گسترش یافته است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه جوامع در کنار رفاه انجام می شود و رفاه رابطه مستقیمی با مهربانی دارد. مهربانی یک کنش داوطلبانه است و کنش داوطلبانه یکی از معیارهای اقتصادی و اجتماعی جوامع توسعه یافته محسوب می شود.
شریعتمداری بر لزوم افزایش مهربانی و خوشرویی در تمامی مجموعه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد و گفت: این مجموعه بزرگ روزانه محل مراجعه حدود یک میلیون نفر است و می توانیم با مهربانی و خوشرویی رضایتمندی قابل توجهی در جامعه ایجاد کنیم.

وی جشنواره خوشرویی را ابتکار خوبی از سوی سازمان تامین اجتماعی دانست و افزود: آقای زدا که فردی متخصص در حوزه تامین اجتماعی است و در کنار تخصص فردی متعهد و جانباز است. انتظار می رود رفتار توام با خوشرویی را در سازمان تامین اجتماعی بیش از گذشته ترویج کند.

شریعتمداری ادامه داد: امروز و در جشنواره خوشرویی همه را به مهربانی دعوت می کنم. مهربانی با کودکان، یتیمان، نیازمندان، بیماران، معتادان و همه کسانی که مهربانی بیشتر آنها را به زندگی باز می گرداند.
Share/Save/Bookmark