برگزاری دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی در سال جدید
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی در سال جدید خبرداد.
کد مطلب: 8753
جمعه ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹
 
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی در سال جدید خبرداد. مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی در سال جدید خبرداد.

علیرضا تیغ ساز با بیان اینکه این برنامه به همت خانه تعاونگران برگزار می شود افزود: هدف از برگزاری جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ایجاد فضای رقابتی و تبادل تجربیات موفق میان تعاونی ها و تشویق آنها برای انجام عملیات خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود است.

وی افزود: در این جشنواره، به مدیران شرکت های تعاونی که توانسته اند به چارچوب مناسبی برای اعمال روشهای نوین مدیریتی در اداره امور تعاونی خود دست یابند و نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود خود را شناسایی و در جهت تعریف و اجرای آنها گام بردارند، جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی اعطاء می شود.

تیغ ساز همچنین گفت: تمامی شرکت ها، اتحادیه ها و اتاق های تعاون می توانند در بخش های مختلف اعم از تولید، توزیع و خدمات در فرآیند دریافت جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی شرکت نمایند.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص نحوه ثبت نام در این جشنواره گفت: داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به وبسایت جشنواره به نشانی http:// taavonaward.ir و یا خانه تعاونگران استان مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن ۶۶۴۷۰۱۳۰-۰۲۱ داخلی شماره ۳ تماس بگیرند.

دهمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی
Share/Save/Bookmark