خانه تعاونگران صدای تعاونیها را به گوش مسئولین می رساند.
کد مطلب: 8744
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۹
 
نادر محمد جعفری معاون امور استانهای خانه تعاونگران ،با تاکید بر اینکه، سازمانی موفق تر، کاراتر و اثربخش تر است که بتواند با تعداد بیشتری از تعاونیها ارتباط و تعامل داشته باشد افزود: مدیران خانه تعاونگران باید با ابتکار و خلاقیت، پاسخگویی سریع‌ به نیاز‌ تعاونیها، دسترسی بیشتر به تشکل های تعاونی ، انتقال سریع مطالبات تعاونی ها به مسئولین و پیگیری آنها تا حصول نتیجه، برای رسیدن به اهداف توسعه بخش تعاونی نقش آفرینی کنند.

وی افزود: خانه تعاونگران به عنوان یک سازمان‌ اثر گذار در حوزه تعاون بصورت خودجوش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاون فعالیت می کند.

وی در نشست هم اندیشی مدیران استانی خانه تعاونگران با اشاره به اینکه رویکرد عملی و علمی این نهاد در جلب اعتماد تعاونگران نقش مهمی داشته است افزود: خاصیت و ذات فعالیت در خانه تعاونگران، اهتمام به رفع مشکلات تعاونگران است و همواره سعی کرده که حلقه اتصال دولت و تعاونی ها باشد و صدای تعاونیها را در حد توان خود ، به گوش مسئولین برساند.

وی افزود: یکی از عوامل موثر که در موفقیت خانه تعاونگران نقش داشته و توانسته است اثرگذار باشد، استفاده از ظرفیت و توانمندی مدیران خوشنام، علاقمند و باکفایت تعاونیها و اتحادیه ها در سطوح مدیریتی استانی و ملی است.

وی گفت: به پشتوانه‌ي تجربه و دانش مدیران تعاونیها و اتحادیه ها، خانه تعاونگران می تواند گام های بزرگ تر و موثرتری در حوزه تعاون بردارد.

این فعال بخش تعاونی با تاکید بر اینکه، سازمانی موفق تر، کاراتر و اثربخش تر است که بتواند با تعداد بیشتری از تعاونیها ارتباط و تعامل داشته باشد افزود: مدیران خانه تعاونگران باید با ابتکار و خلاقیت، پاسخگویی سریع‌ به نیاز‌ تعاونیها، دسترسی بیشتر به تشکل های تعاونی ، انتقال سریع مطالبات تعاونی ها به مسئولین و پیگیری آنها تا حصول نتیجه، برای رسیدن به اهداف توسعه بخش تعاونی نقش آفرینی کنند.

وی افزود: مدیران استانی خانه تعاونگران باید از طریق تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی و تشکل‌های تعاونی بویژه ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق های تعاون ، بیش از گذشته ، سبب ساز پیوند و ایجاد همدلی باشند و زمینه را برای پیشبرد امور بخش تعاونی فراهم کنند.
Share/Save/Bookmark