بیانیه شورای سیاستگذاری
ستاد مردمی کشوری کارآفرینان، تولیدکنندگان و بخش تعاون
شورای سیاستگذاری اعلام می نماید بمنظور کمک به تحقق برنامه ها و اهداف عالیه دولت مردمی، ایرانی قوی کماکان فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
کد مطلب: 8761
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۰
 
به گزارش توکانیوز شورای سیاستگذاری ستاد مردمی کشوری کارآفرینان، تولیدکنندگان و بخش تعاون با صدور بیانیه ای حضور رشور مردم در انتخابات را تبریک گفت. متن کامل بیانیه به شرح زیر می باشد:
بسمه تعالی
حمد و سپاس ذات باری‌تعالی را به پاس نعمت بی‌بدیل ملت آگاه، همیشه در صحنه، با بصیرت و ولایت‌مداری که علیرغم تمام تهدیدات و تبلیغات سوء دشمنان جمهوری اسلامی ایران با لحظه‌شناسی و لبیک عملی به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، به صحنه آمدند و سروقامتانه با شرکت در انتخابات، تجلی‌بخش شکوه بصیرت و وحدت ملی در مقطع حساس کنونی شدند و برگ زرین دیگری بر صحیفۀ افتخاراتِ مایه مباهات خود افزودند.
ستاد مردمی کشوری کارآفرینان، تولیدکنندگان و بخش تعاون، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای رئیس جمهور منتخب حضرت آیت الله دکتر رئیسی، شور و شعور و احساس تکلیف دینی و انقلابی آحاد مردم شریف ایران اسلامی و خلق «مشارکت» در انتخابات را ارج نهاده و خاضعانه و خاشعانه مراتب تقدیر و سپاس بیکران خود را به ملت سرافراز ایران تقدیم می نماید و از تمامی مسئولین و دست‌اندرکاران این ستاد در سراسر کشور که با اخلاص، زمینه حضور مردم بویژه کارآفرینان، تولیدکنندگان و تعاونگران را در عرصۀ انتخابات فراهم نمودند‌، تقدیر و تشکر می نماید.
به درستی که ملت بزرگ و سرافراز ایران وفاداری خود به نظام اسلامی و حمایت از کشور و انقلاب را به بهترین شیوه‌ نشان داده و رئیس جمهور محترم منتخب نیز با اتکال به خداوند متعال، با تشکیل دولتی با مؤلفه‌های انقلابی که بارها در بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب ذکر شده است، زمینه پیشرفت همه جانبه، تحقق عدالت در عرصه های مختلف و ثبات اقتصادی در کشور و حل مشکلات معیشتی مردم عزیز را فراهم خواهد نمود.
شورای سیاستگذاری اعلام می نماید بمنظور کمک به تحقق برنامه ها و اهداف عالیه دولت مردمی، ایرانی قوی کماکان فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

شورای سیاستگذاری
ستاد مردمی کشوری کارآفرینان، تولیدکنندگان و بخش تعاون
Share/Save/Bookmark