نخستین همایش سراسری نمایندگان استانی خانه تعاونگران برگزار شد
کد مطلب: 7536
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸
به گزارش توکا نیوز، با هدف تبیین ظرفیت های این تشکل تقویت سازمان های مردم نهاد و توانمند سازی تعاونی ها از طریق خانه تعاونگران و هم افزایی سازمان های مرتبط با بخش تعاون نخستین همایش سراسری نمایندگان استانی خانه تعاونگران با حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر عامل و مدیران صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، مدیر عامل و مدیران بانک توسعه تعاون درتهران برگزار شد.

سازمان های مردم نهاد نیز در اقصی نقاط جهان به سرعت در حال گسترش هستند و باعث می شوند به عنوان حلقه واسط میان مردم و دولت به عنوان مرکزی مستقل و غیر سیاسی آرمان های مشترک جامعه تحقق یابد.

خانه تعاونگران ایران نیز از جمله سازمان های مردم نهادی است که با هدف حمایت و تقویت تعاونی ها در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد و با کارکرد هایی نظیر شناسایی نخبگان بخش تعاون ، عارضه یابی و ارائه راهکارهای عملی بهبود وضعیت تعاونی ها، تعالی سازمانی تعاونی ها از طریق ارزیابی، ارائه آموزش و مشاوره حقوقی، بازاریابی و مالی به تعاونی ها و اتحادیه ها پیگیری مسائل تعاونی ها در قوای سه گانه انعقاد تفاهم نامه به سازمان ها برگزای همایش، نمایشگاه و جشنوراه و ... گامهای مثبتی را برای تعاونی های کشور برداشته است.
Share/Save/Bookmark