احمد هاشمی از پیگیری موضوع نوسازی ناوگان حمل و نقل دریایی بخش تعاون خبر داد.
کد مطلب: 8742
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۰
 
سی و چهارمین نشست کمیسیون حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون ایران با هدف بررسی بخشنامه سازمان تامین اجتماعی مبنی بر شمول ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی به حمل و نقل داخلی بار و راهکارهای رفع چالش آن برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، احمد هاشمی عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران و رئیس کمیسیون حمل و نقل، گمرک و ترانزیت بیان داشت: بخشنامه سازمان تامین اجتماعی مبنی بر شمول ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی به حمل و نقل داخلی بار مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت و پیشنهاداتی هم مطرح شد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل اتاق تعاون ایران افزود: با توجه به اهمیت کانتینرهای یخچال دار در بخش حمل و نقل بار، مقرر شد که پیگیری و نوسازی آن از طریق این کمیسیون صورت گیرد.

هاشمی با اشاره به لزوم بررسی ها برای تعیین سهم نوسازی بخش تعاون از کانتینرهای یخچال دار، اظهار داشت: با توجه به موافقت وزارت صمت جهت واردات کانتینرهای یخچال دار، این موضوع از طریق دبیرخانه نوسازی حمل و نقل اتاق تعاون پیگیری شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون ادامه داد: در این نشست مقرر شد، با توجه به مشکلات بیمه ای بخش حمل و نقل کشور از مدیرکل مربوطه در سازمان تامین اجتماعی دعوت به عمل آید موضوعات مورد بررسی و تصمیم گیری شود.

پیگیری موضوع نوسازی ناوگان حمل و نقل دریایی، از دیگر مصوبات نشست سی و چهارم کمیسیون تخصصی حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون ایران بود.
Share/Save/Bookmark