وزارت کار
کارگران بازداشتى هفت تپه در اسرع وقت آزاد می شوند
نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: در اسرع وقت با مشورت و تبادل نظر دادستان شهر اهواز و دادستان شهرستان شوش، آزادى کارگران بازداشتى رامسئولین محترم مرتبط استان عملى خواهند کرد .
کد مطلب: 8066
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶
 

به گزارش توکا نیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به نقل از ایرنا ، "کورش یزدان " اظهار داشت: دومین نشست شورای تامین شهرستان شوش و اعضاى ثابت شورای تامین و مالک شرکت نیشکر هفت تپه برگزار شد .
وی افزود : در این نشست، دغدغه ها و نگاه ویژه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعى از سوی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعى شهرستان شوش به اعضاى شورا منتقل شد.
یزدان یاد آور شد : دادستان شهرستان نیز در این جلسه آزادى هرچه سریعتر کارگران بازداشتى و رفع مشکل موجود از قبیل پرداخت مطالبات حقوق را از جمله دغدغه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و بر حل آن تاکید کرد.
نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: در این جلسه مقرر شد کارفرما ۵۰ درصد باقی مانده حقوق معوقه کارگران را نیز روز جارى واریز کند که در این صورت حقوق کارگران هفت تپه به روز شده و مطالبات معوق نیز نخواهند داشت.
Share/Save/Bookmark