قدردانی وزیر کار و مسکن از مدیرعامل بانک کشاورزی
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی روز شنبه 23 اردیبهشت ماه و در جریان برگزاری همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی، با اهدای لوح از دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این بانک به دلیل حمایت از بنگاه­ های کوچک و متوسط، تمرکز بر مقوله اشتغال آفرینی، بسترسازی برای تولید هدفمند به طور خاص در حوزه کشاورزی و توجه ویژه به رسالت ­های اجتماعی تشکر وقدردانی کرد.
کد مطلب: 7390
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
 
به گزارش توکانیوز به نقل از پایگاه خبری اخبار بانک، متن این لوح را دپی مشاهده می فرمایید:
جناب آقای دکتر مرتضی شهیدزاده
رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل محترم بانک کشاورزی
دوران مدیریت حضرتعالی در بانک مهرگستر کشاورزی که آمیخته با حمایت از بنگاه­های کوچک و متوسط، تمرکز بر مقوله اشتغال آفرینی، بسترسازی برای تولید هدفمند به طور خاص در حوزه کشاورزی و توجه ویژه به رسالت­های اجتماعی بوده، یقیناً نقطه قوتی در نظام بانکی کشور است که همواره هم سو با سیاست­های کلی نظام و هم راستا با دولت تدبیر و امید حرکتی مثمرثمر داشته است.
امید است این روند صعودی که موجبات رشد و توسعه بخش کشاورزی را در پی داشته در آینده نیز ادامه داشته باشد.
از این رو ضمن تبریک این موفقیت­ها به حضرتعالی و کارکنان ساعی آن مجموعه ارزشمند، تداوم توفیق و کامیابی را برایتان از درگاه خداوند خواهانم.
علی ربیعی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

قدردانی وزیر راه و شهر سازی از مدیرعامل بانک کشاورزی
همچنین دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهر سازی با ارسال دو لوح قدردانی از دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به دلیل مشارکت فعالانه در جلسات ستاد ملی در گستره ارتقای حقوق شهروندی و بازیابی هویت شهری در سال های۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، تشکر و قدردانی کرد.
متن این لوح را درپی مشاهده می فرمایید:
جناب آقای دکتر شهیدزاده
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل محترم بانک کشاورزی و عضو ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار
سلام علیکم
آنان که در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به هر شکل و شیوه‌ای همت می‌گمارند و در اعتلای گوهر ارزشمند این نهضت الهی پای در عرصه‌ی کار و تلاش و خدمت به جامعه‌ی ایران اسلامی می‌گذارند، سزاوار قدرشناسی‌اند. اکنون که به یاری خداوند سبحان و برنامه‌ریزی آگاهانه، تلاش مجدانه و همدلی خالصانه و تحسین برانگیز، به منظور تحقق اهداف ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار همت نمودید، با کمال سرفرازی از جنابعالی جهت مشارکت فعالانه در جلسات ستاد ملی در گستره ارتقاء حقوق شهروندی و بازیابی هویت شهری در سال ۱۳۹۵، تقدیر و تشکر می‌نمایم. بی هیچ تردیدی آثار این تحول عظیم علاوه بر آنکه بر ارتقاء زندگی ساکنین این مناطق و عدالت اجتماعی تاثیر دارد، مرضی رضای خداوند متعال نیز خواهد بود. امید است با مشارکت فعالانه جنابعالی در جلسات ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در سال ۱۳۹۶ در کنار مردم و برای ارتقاء کیفیت زندگی گامی موثر برداریم.
برای جنابعالی از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روزافزون جهت خدمت به کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.
عباس آخوندی
وزیر راه و شهرسازی
و نائب رئیس ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار
Share/Save/Bookmark