از مرز پیش‌بینی تکمیل هفتصد پروژه ورزشی عبور کرده‌ایم؛
سلطانی‌فر: با وجود تحریم‌های ظالمانه همچنان افتتاح پروژه‌ها ادامه دارد/ امیدواریم بتوانیم با حضور آبرومند در المپیک و کسب افتخار، عزت را ب
وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح استخر سرپوشیده اسدآباد استان همدان گفت: از مرز پیش بینی تکمیل هفتصد پروژه ورزشی برای سال 98 عبور کرده ایم.
کد مطلب: 8588
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳
 
به گزارش توکا نیوز به نقل از برنا؛ دکتر مسعود سلطانی فر ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: خدا را شاکریم که با همکاری همکارانم در وزارت، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان همدان، استخر زیبای شهید حاج قاسم سلیمانی را پس از ۱۰ سال افتتاح کردیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ساختن این استخر از سال ۱۳۸۸ آغاز و در مراحل مختلف متوقف شد که طی یک سال و نیم توانستیم این پروژه را به سرانجام رسانده و تقدیم مردم شریف این شهرستان کنیم.

وی افزود: تحریم های ناعادلانه شرایط ویژه ای را برای کشور مهیا کرده است. تنها این نکته را بگویم که درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز تا پایان سال حدود ۱۰ درصد سال ۹۰ است.

دکتر سلطانی فر ادامه داد: این درآمدها در سال ۹۰ حدود ۱۲۰ میلیارد دلار بوده و این رقم تاپایان سال به ۱۲ میلیارد تقلیل یافته است. با وجود تنگناهای شدید، دولت اداره جامعه را با دقت و جدیت پیگیری می کند.

بیشتر بخوانید:
سالن ورزشی شهدای روستای سیمین افتتاح شد
زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال اسدآباد افتتاح شد
وزیر ورزش و جوانان در این مراسم برنامه های توسعه ای این وزارتخانه در حوزه زیرساختها را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: از ابتدای سال هدف گذاری ما افتتاح ۷۰۰ پروژه بود که با راه اندازی ۲۹۴ پروژه در دهه فجر امسال، تعداد پیش بینی شده را پشت سر گذاشتیم.

او هدف از ساخت این پروژه ها را توسعه نشاط و شادی و ارتقاء سطح سلامتی در بخش برنامه های توسعه ای این وزارتخانه درحوزه همگانی عنوان کرد.

دکتر سلطانی فر همچنین با مهم خواندن رویدادهای پیش روی ورزش کشور از المپیک ۲۰۲۰ به عنوان آوردگاهی مهم یاد کرد و اظهار داشت: انشالله بتوانیم با حضور آبرومند و کسب افتخار، عزت را به مردم کشورمان هدیه کنیم. امروز ورزش تنها ابزار ارزان قیمتی است که می تواند با موفقیت هایش ملتی را شاد کرده و موجب غرور ملی و زمینه ساز وحدت ملی شود‌.

وزیر ورزش درخصوص نقش زنان در عرصه ورزش تاکید کرد: تلاش شده تا زیر ساخت های مناسب ورزشی برای زنان در جامعه مهیا شود که در این میان می توانم به استخر سرپوشیده کوثر اشاره کنم تا انشالله این موفقیت ها تداوم یافته و باعث عزت آفرینی کشورمان شود.
Share/Save/Bookmark