مبلغ ناچیز یارانه به مستمندان هم کمکی نمی کند

19 فروردين 1393 ساعت 23:57

تهران -توکانیوز وبه نقل از ایرنا - بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هرچند بی نیاز نیستم اما از ابتدا اقدام به دریافت یارانه نکرده ام، هرچند مبلغ ناچیز پرداختی حتی کمکی به مستمندان نخواهد کرد.


ثریا قاسمی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در ارتباط با انصراف داوطلبانه از یارانه نقدی، افزود: با وجودی که از ابتدا نیاز به دریافت یارانه نقدی داشتم اما از دریافت آن امتناع کردم؛ ضمن آنکه در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها نیز ثبت نام نخواهم کرد.

این بازیگر پیشکسوت کشور با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون، افزود: چرا کسی فکری به حال من و دیگر بازیگرانی که از نظر مالی غنی نیستند و یارانه هم نمی گیرند، نمی کند؛ تنها به این دلیل که بازیگر هستیم و روی گنج خوابیده ایم؟!

وی در ارتباط با انصراف رئیس جمهوری از دریافت یارانه نقدی، گفت: شاید انصراف روحانی از دریافت یارانه، دلیل بر بی نیازی وی به این مبلغ باشد اما با وجودی که به این مبلغ احتیاج دارم از ابتدا آن را دریافت نکرده ام و در مرحله دوم نیز آن را نخواهم گرفت زیرا نیازمندان و مستمندان بیشتری در کشور وجود دارند که باید از این امتیاز برخوردار شوند.

قاسمی دلیل عدم دریافت یارانه را مفید نبودن آن برای جامعه دانست و ادامه داد: تخصصی در مباحث اقتصادی و یامدیریت ندارم اما پرداخت این مبالغ ناچیز از سوی دولت هم کمکی به قشر مستمند جامعه نخواهد بود، بلکه باید این مبلغ را صرف ارایه خدمات مورد نیاز اعم از پزشکی، درمانی و ایجاد اشتغال به افراد نیازمند جامعه کرد.


کد مطلب: 4650

آدرس مطلب: http://tookanews.com/vdcg.n9trak93zpr4a.html

توکا نیوز
  http://tookanews.com